Jak technologia może sprawić, że będziesz bardziej produktywny i wydajny

Jeśli jesteś wykonawcą IT lub kimś, kto absolutnie musi mieć najnowsze gadżety technologiczne, prawdopodobnie już wiesz, jak ich funkcje i możliwości mogą poprawić Twoją codzienną działalność biznesową.

Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z tego, jak te gadżety mogą przynieść korzyści Twojej firmie wykonawczej, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak te trzy gadżety mogą sprawić, że staniesz się bardziej profesjonalnym i wydajnym wykonawcą.

iPad Mini 2

Pierwszym gadżetem na naszej liście jest iPad Mini 2. Przenośny, cienki i wyposażony w procesor A7, który oferuje obliczenia klasy desktop, iPad Mini 2 może być używany nie tylko do oglądania Netflixa i grania w gry.

Oto tylko kilka różnych biznesowych zastosowań iPada Mini 2, które pomogą zwiększyć wydajność i produktywność Twojej działalności biznesowej:

  1. Prezentacje

Jeśli musisz przeprowadzić prezentację dla klienta, możesz łatwo zsynchronizować pokaz slajdów za pomocą aplikacji Prezentacja lub Keynote z iPadem Mini 2 i podłączyć go do projektora za pomocą przejściówki VGA.

  1. Porządkowanie plików, zadań i terminów w podróży

Jedną z głównych zalet iPadów jest to, że oferują wiele tych samych funkcji, co laptopy, więc jeśli dojeżdżasz pociągiem do miejsca pracy i potrzebujesz dostępu do plików lub dokumentów, możesz użyć do tego iPada Mini 2.

  1. Zarządzaj finansami swojej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Posiadanie iPada Mini 2 oznacza, że nie musisz być podłączony do komputera stacjonarnego lub grubego laptopa, aby uzyskać dostęp do informacji o swojej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki temu, że Client Web Portal firmy Churchill Knight jest teraz responsywny na urządzenia mobilne, możesz używać tabletu do wprowadzania wydatków, przebiegu, przeglądania stanu konta bankowego firmy i wielu innych rzeczy, będąc w ruchu.

GoPro Hero Session

Drugim gadżetem na naszej liście funkcji jest GoPro Hero Session. Ta mała, lekka i wodoodporna kamera GoPro to doskonały sposób na uchwycenie ekscytujących momentów letniej przygody. Oto kilka innych sposobów, w jakie możesz wykorzystać GoPro Hero Session do pracy na zlecenie:

  1. Używaj jej jako kamery do jazdy samochodem

Jeśli często prowadzisz samochód podczas pracy na kontrakcie, używaj GoPro Hero Session jako kamery na desce rozdzielczej, aby nagrywać swoje podróże. W ten sposób, jeśli coś się stanie podczas drogi, masz dowód wydarzeń w razie potrzeby, podpowiada https://techpolska.pl/ .

  1. Opracuj swoje portfolio

Wielu wykonawców tworzy portfolio swoich prac, aby pomóc w zdobyciu kontraktów z potencjalnymi klientami. Z GoPro Hero Session, możesz wyróżnić się i uczynić swoje portfolio bardziej dynamicznym, tworząc filmy pokazujące Twoją poprzednią pracę i kontrakty. Możesz też wykorzystać filmy do promowania swojej firmy wykonawczej na YouTube lub Facebooku.

  1. Twórz wspaniałe filmy z perspektywy pierwszej osoby dla swoich klientów

GoPro przyda Ci się szczególnie, jeśli jesteś freelancerem zajmującym się marketingiem lub projektowaniem. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo konkurencji, aby projekty były bardziej angażujące i interaktywne niż ostatni. Jeśli potrzebujesz czegoś, co „zadziwi” Twoich klientów i sprawi, że wezmą Cię pod uwagę przy kolejnych kontraktach, włącz GoPro Hero Session do swojego projektu, aby stworzyć coś innego i świeżego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here