Balony reklamowe – skuteczna forma promocja

Promocja własnej firmy obejmuje szeroki zakres działań, który różni się w zależności od profilu naszej działalności. Niemniej, potrzeba promocji własnej marki i sprzedawanych produktów/usług jest nieodłącznym aspektem działalności każdego przedsiębiorstwa. Skuteczna promocja powinna trafiać ze swoim przekazem do potencjalnych konsumentów, w celu zwiększenia ich wiedzy o naszej firmie, profilu jej działalności oraz sprzedawanych produktach/usługach. Niekiedy także promocja ma na celu wytworzenie u konsumentów określonych preferencji zakupowych, w taki sposób, by chętniej korzystali z oferty naszej firmy, niż innych z oferty konkurencyjnych przedsiębiorstw. W wielu przedsiębiorstwach, promocja obejmuje między innymi organizowanie gadżetów reklamowych – najróżniejszego typu produktów, na powierzchni których umieszczone może zostać logo lub nazwa firmy. Za pomocą tego typu gadżetów, zwiększa się widoczność naszej firmy, a także zasięg jej oddziaływania.

Balony reklamowe

Dość nietypowym, choć bardzo pozytywnie odbieranym, typem gadżetu promocyjnego są balony reklamowe z logo, nazwą firmy lub mottem, nadrukowanymi na ich powierzchni. Balony to niezwykle skuteczna forma komunikacji wizualnej. Ze względu na wysoką atrakcyjność optyczną unoszących się w powietrzu balonów, a także ich duże rozmiary, komunikat umieszczony na ich powierzchni jest łatwo czytelny i zapada w pamięć.

Balony świetnie sprawdzają się w przypadku dużych imprez lub wydarzeń masowych. Przede wszystkim, często korzysta się z balonów promocyjnych w trakcie wydarzeń sportowych, festynów oraz regionalnych eventów, w których biorą udział pracownicy różnych przedsiębiorstw. Chcąc uczynić własną firmę bardziej widoczną, często instaluje się balon reklamowy nad jej stanowiskiem. Dzięki temu przyciągają wzrok przechodniów oraz z dużej odległości informują o naszej obecności.

Gdzie zamawiać balony reklamowe?

Poszukując sprawdzonego dostawcy balonów reklamowych, polecamy zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego Inventini z wieloletnim doświadczeniem w produkcji różnego typu materiałów promocyjnych, w tym balonów reklamowych.

Dostępne w ofercie sklepu balony występują w różnych rozmiarach – 3-, 4-, 5- i 6-metrowe. Pomimo tak dużych gabarytów, transport balonów nie jest uciążliwy. Po złożeniu, balon zajmuje powierzchnię ok. 140x70x50 cm, a jego waga wynosi od 15 do 20 kg.

Inventini proponuje dwa modele balonów reklamowych, odpowiadające najczęściej używanym fasonom. Są to balon w kształcie sfery (balon reklamowy Sphere) oraz balon w kształcie żarówki (balon reklamowy Bulb).

Każdy balon wyposażony jest w system pompowania, który pozwala na rozłożenie balonu w dowolnym wybranym miejscu. Czas rozłożenia jednego balonu o wysokości 3 metrów to jedynie 60 sekund. Znacząco ułatwia to transport pomiędzy różnymi miejsca, montaż, a także demontaż balonów, po zakończonej akcji promocyjnej. 

Do każdego zamówionego balonu dołączana jest specjalna zapinana torba, przeznaczona do jego bezpiecznego transportu. Balony Inventini produkowane są z materiałów odpornych na niszczące oddziaływanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne – poliestru oraz polichlorku winylu, na których nadrukowywane są wybrane przez klientów grafiki lub napisy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here