Nowoczesny system lojalnościowy

Systemy lojalnościowe są coraz częściej wykorzystywane przez różne przedsiębiorstwa, które pragną zachęcić swoich klientów do korzystania z ich usług na stałe. W wersji elektronicznej aplikacji są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kart lojalnościowych. Na dodatek, są dzięki temu wyjątkowo łatwe do zarządzania, co sprawia, że można je dopasować do własnych potrzeb.

Własny wygląd aplikacji

Każdy z nas lubi zindywidualizowane programy i aplikacje, a także możliwość takiego dostosowania różnorodnych funkcji, aby były jak najbardziej odpowiednie do jego potrzeb. W przypadku aplikacji lojalnościowej jest to tak samo istotne, jak i w innych sytuacjach, ponieważ pozwoli na oddanie charakteru twojej firmy.

Dlatego też nowoczesna obsługa programów lojalnościowych oparta jest między innymi o możliwość łatwego wprowadzania zmian w wyglądzie aplikacji. Wystarczy kilka kliknięć, abyś samodzielnie wybrał szablon, potrzebne ci efekty czy konkretne funkcjonalności. Dzięki temu aplikacja nie tylko będzie wyglądała tak, jak chcesz, ale i pracowała tak, jak sobie tego zażyczysz. W każdej chwili będziesz mógł także wprowadzić do niej kolejne rozszerzenia, sprawiające, że stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna dla twoich klientów.

Łatwe zakładanie kampanii i zarządzanie jej przebiegiem

Kampania lojalnościowa to nic innego jak zbieranie punktów przez klientów, które pozwala im na zdobywanie nagród. Dzięki innowacyjnym systemom zarządzania, możesz sam ustalać każdy jej szczegół – nie tylko ją otworzyć i ustalić jej reguły, ale także ustalić progi niezbędne do odebrania nagród, wygenerować kupony dla swoich klientów czy przygotować dla nich powiadomienia w formie krótkiego newslettera.

Dzięki temu każdy z nich będzie wiedział, kiedy przyjdzie pora na odebranie nagród, będzie mógł wybrać, które z nich najbardziej mu odpowiadają, a także łatwo zapozna się z atrakcyjnymi informacjami i nowymi promocjami, które przygotujesz.

Intuicyjność i praca w chmurze

Decydując o przebiegu kampanii, musisz mieć szybki i łatwy dostęp do każdego jej szczegółu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. W coraz bardziej mobilnym świecie, w którym dziś możesz być w Polsce, a jutro w Stanach Zjednoczonych, ważna jest dostępność usług. Właśnie dlatego panel administracyjny kampanii lojalnościowych działa w chmurze i pozwala ci na prowadzenie kampanii w dowolnym miejscu, w dowolnej chwili. Niezaprzeczalną zaletą będzie też nielimitowane miejsce w chmurze.

Co równie ważne, obsługa programu powinna być bardzo intuicyjna i prosta. Dzięki temu nie będziesz musiał poznawać szczegółów programowania czy sekretów nowoczesnych technologii. Wystarczy, że opanujesz funkcje panelu administracyjnego, a wszystko stanie przed tobą otworem. Tak naprawdę wystarczy ci na to zaledwie pięć minut.

Zaawansowane statystyki

Jeśli należysz do osób, które lubią mieć stałą kontrolę nad sytuacją, na pewno spodoba ci się także system zaawansowanych statystyk, dostępnych w Loyalty Club. Dzięki nim dowiesz się, co najbardziej lubią twoi klienci i każdą kolejną kampanię dopasujesz jeszcze lepiej do ich potrzeb.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here