Serwis noży poligraficznych Mix Graf

Obecnie, noże poligraficzne są ogólnie dostępne. Można je kupić w kraju, jak i za granicą. Jednak jeżeli zależy ci na osiągnięciu wysokiej jakości, należy zdecydować się na zaostrzone noże wykonane z wysokiej jakości tworzyw, które będziesz mógł powierzyć wykfalifikowanemu serwisowi noży. Warto zaufać doświadczonej firmie!

Mix-Graf to profesjonalny serwis szlifierski ostrz do noży introligatorskich. Ponadto, firma ta sprzedaje różne tego typu narzędzia – dla przykładu, jest jedynym dystrybutorem w Polsce niemieckich noży widiowych Hagedorn, które występują w gilotynach czołowych producentów, takich jak Polar lub Eurocutter. Mix Graf – oferuje najwyższej klasy noże!

W ofercie firmy możesz znaleźć noże dopasowane do wymagań Twojej produkcji. Mogą Ci zaoferować produkty, bez względu na to tym się obecnie zajmujesz. Poza tym Mix Graf prowadzi serwis noży który sprawi, że zawsze będziesz mógł się cieszyć ich pełnią możliwości.

  • Noże Widia uniwersalna – ma on wkładkę widiową (węglik wolframu). Na ogół używa się go do cięcia aluminium, papieru, kredy czy tektury. Dzięki zastosowaniu ziarnistości najlepszej jakości sprawdzi się przy wyspecjalizowanej produkcji.
  • Noże Widia Longlife – nóż ma wkładkę widiową o strukturze drobnoziarnistej. Przeznaczony jest dla zakładów o ujednoliconej produkcji.
  • Noże Widia Genesis – ma ultradrobnoziarnistą strukturę, dzięki czemu nadaje się do cięcia każdego rodzaju materiału.
  • Noże Widia Blue Line – to specjalistycznie opatentowanym mocowaniem wkładki, która sprawia, że nóż jest zawsze idealne prosty.
  • Nóż Widia VITECH – ten model jest niezwykle wytrzymały i rzadziej podatny na wykruszenie, czy inne uszkodzenia. Jego wyjątkowa budowa pozwala na cięcie wszystkiego!

Mix Graf – profesjonaliści z doświadczeniem!

Firma MIX GRAF rozpoczęła swoją działalność jak hurtownia artykułów poligraficznych. Z czasem jednak sukcesywnie poszerzyła swoją ofertę o kolejne produkty i usługi, które są niezbędne w tej profesji, jak i innych branżach. Obecnie tworzy jedyną w Polsce sieć szlifierni noży. Są firmą, która ma już kilkunastoletnie doświadczenie w tej materii.

Trzonem ich firmy są wykwalifikowani szlifierzy, które z taką samą starannością traktują wszystkie narzędzia, ponieważ każde z nich wymaga specjalistycznej wiedzy, dopasowania do produkcji, doboru odpowiednich materiałów oraz poprawnego ostrzenia.

Więcej informacji: https://www.mix-graf.pl/noze.html

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here