etui na telefon

Użycie dopasowanego etui na telefon to jeden z najprostszych sposobów na zabezpieczenie tego typu urządzenia przed nieestetycznymi rysami, przetarciami i zabrudzeniami. W zależności od wybranego typu pokrowca można osiągnąć również dodatkowe efekty. Pełne pokrowce chronią nie tylko obudowę, ale i ekran. Z kolei osłonki zdobione kolorowymi nadrukami nadają smartfonom niezwykle atrakcyjną dla oka formę i przyciągają uwagę.

Elastyczna osłonka – wady i zalety

Podstawowym minusem częściowych etui do telefonów jest oferowany przez nie, dość ograniczony zakres ochrony. Takie pokrowce zabezpieczają jedynie plecki i boczne krawędzie urządzenia, a pozostawiają odsłonięty jego ekran i wyspy aparatów. Największą ich zaletą jest niska cena, doskonałe właściwości amortyzacyjne i dość smukły charakter, dzięki czemu ubrany w nie telefon znacząco nie zwiększa swojego obwodu. Wybierając częściowe etui na telefon, można również dość łatwo zmodyfikować wygląd urządzenia. Wystarczy skorzystać z kreatora etui i ozdobić jego powierzchnię samodzielnie wskazanymi fotografiami. Elastyczne osłonki będą najlepszym wyborem dla osób, które nie boją się o uszkodzenie ekranu telefonu, bo stosują szkło ochronne oraz tych, którym zależy na wygodzie codziennej obsługi tego typu sprzętu – brak klapki ułatwia odbieranie połączeń czy przeglądanie sieci.

Pokrowce pełne – futerały i etui książeczkowe

Zabezpieczające całą powierzchnię telefonu, najczęściej wykonane ze skóry naturalnej lub ekologicznej, dopasowane wersje pokrowców książeczkowych, flip czy futerały to doskonały wybór dla osób poszukujących skutecznej i możliwie pełnej ochrony. Książeczkowe etui na telefon chroni obudowę i ekran urządzenia, w związku z czym minimalizuje ryzyko jego porysowania, gdy nosimy je luzem w torebce czy w kieszeni razem z kluczami. Pokrowce pełne często wyposażone są również w dodatkowe rozwiązania techniczne, na przykład w stojak czy wewnętrzne sloty na karty bankomatowe. Dzięki temu zwiększają funkcjonalność telefonu. Wybór pełnego pokrowca na telefon może zainteresować osoby, które nie chcą nosić przy sobie portfela, a także tych, którzy na co dzień nie przykładają szczególnej uwagi do rozmiarów telefonu – gdy noszą go w plecaku, torbie czy torebce.

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj etui do telefonu się zdecydujesz, zawsze staraj się wybierać modele wyróżniające się dużą starannością wykonania. Takie pokrowce są trwalsze i bardziej estetyczne. Poza tym szukaj modeli dopasowanych do swoich upodobań estetycznych. Wybieraj etui o odpowiadającej Ci kolorystyce i preferowanych sposobach zdobienia, które nie tylko zabezpieczają telefon, ale i podkreślają jego nowoczesny charakter.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here