Affinity Photo

Każda osoba zajmująca się zawodowo lub hobbystyczne tworzeniem grafiki, lub komputerową obróbką zdjęć marzy o pracy z wydajnym, intuicyjnym oraz wspierającym kreatywność twórcy oprogramowaniem. Niestety większość takich programów jest bardzo kosztowna, dlatego często korzystamy z tańszych lub darmowych alternatyw, które jednak nie mają tylu funkcji, co najlepszy software na rynku. Na całe szczęście można znaleźć producenta, który jest w stanie za rozsądną i przystępną dla każdego użytkownika cenę zaproponować w pełni profesjonalny program do cyfrowej obróbki obrazów. Mamy na myśli firmę Serif oraz jej dzieło, czyli Affinity Photo.

Profesjonalne narzędzie dla każdego

Oprogramowanie to, tak jak najbardziej popularne wśród profesjonalistów programy ma możliwość edycji oraz tworzenia wielowarstwowych projektów przy zastosowaniu szerokiej palety narzędzi. Z tego też powodu twórcy nie są ograniczeni w żaden sposób i mogą swobodnie pracować, kreatywnie realizując swoje projekty.

Praca na plikach zapisanych w wielu najpopularniejszych formatach, włącznie z PSD oraz dostępność ogromnej ilości narzędzi do edycji czynią z tego programu praktyczny i funkcjonalny element warsztatu każdego grafika. Opcje takie jak Focus Marge, Liquify czy też możliwość pracy z plikami RAW dają nieograniczone możliwości edycji istniejących już zdjęć, jak także tworzenia zupełnie nowych projektów na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta lub zdjęć stockowych.

Nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą tego programu ze względu na czytelne menu, intuicyjny interface oraz mocne wsparcie w sieci, zarówno ze strony producenta jak także społeczności użytkowników skupionych na dedykowanych aplikacji forach. Dużym plusem jest także niska cena tego oprogramowania, np. w sklepie Vebo (https://www.vebo.pl/affinity-photo) można ten produkt zakupić poniżej 250 PLN. Oferowana licencja jest wieczna, a nie jak w przypadku innych tego rodzaju programów odnawiana cykliczne.

Marka przyjazna użytkownikowi

Produkty firmy Serif (https://www.vebo.pl/serif) znane są ze swojej wysokiej jakości, dobrego wsparcia technicznego czy też częstych aktualizacji. Producent ten specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania nie tylko do edycji zdjęć, ale także do tworzenia grafiki wektorowej czy też profesjonalnego przygotowania materiałów do druku.

Klienci doceniają ciągły rozwój produktów, dodawanie nowych funkcji oraz korzystanie z nowych rozwiązań technicznych. Także system licencyjny jest dopasowany do potrzeb użytkowników. Zakupione produkty mogą być stosowane przez osoby prywatne, podmioty prowadzące działalność gospodarczą, a także szkoły i uczelnie wyższe. Wszystko w ramach specjalnie opracowanych licencji spełniających wymagania każdej ze wspomnianych grup użytkowników.

Naszym zdaniem omawiany w tym krótkim artykule Affinity Photo jest doskonałym przekładem profesjonalnego programu do tworzenia grafiki i obróbki zdjęć, dostępnego w przystępnej cenie. Warto pamiętać o tym, gdy będziemy szukać tego rodzaju oprogramowania dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here