Laptopy

Sprzęt klasy biznes to na ogół spory wydatek. Wersja biurowa takiego sprzętu w dniu premiery może być ogromny. Właśnie dlatego większe firmy decydują się na leasing tego typu urządzeń.

Dzięki temu ograniczają koszta, a mają sprzęt. Niezawodny, bezpieczny, z serwisem w ciągu 24 godzin i przede wszystkim wykonanym przez inżynierów, sprawdzony i najmocniejszy pod względem parametrów w dniu premiery. Po prostu esencja wisienka świata IT.

Teraz taki sprzęt staje się bardziej dostępny dzięki amso.pl to sklep zarówno internetowy jaki i stacjonarny gdzie można nabyć sprzęt klasy biznes blisko 70% taniej. Jak to możliwe? Są to sprzęty po wspomnianym 3 letnim leasingu, sprawdzone, wyczyszczone posiadające nadal te same cechy co sprzęt nowy, a więc zaproejektowane przez inżynierów. W ofercie można znaleźć zarówno laptopy jak i komputery. Te pierwsze cechują się takimi rozwiązaniami jak między innymi odporność na wodę, kurz, zalanie. Nawet obudowy w tego typu sprzętach są wyższej jakości. Tutaj nie otrzymujemy plastikowych maszyn, które się przegrzewają lub w momencie upadku rozlatują na milion części. Sprzęt klasy biznes to najczęściej stop metali co sprawia, że są one odporniejsze na czynniki środowiskowe niż sprzęt z supermarketu.

Warto również wspomnieć o gwarancji. Laptopy poleasingowe to 12 miesięcy gwarancji, która w przypadku problemu technicznego naprawiana jest w ciągu 14 dni. Dla porównania sprzęt nowy naprawiany jest w ciągu 30 dni.

Ważnym czynnikiem przy zakupie takiego sprzętu jest również fakt, że wraz z nim otrzymujemy legalne oprogramowanie – obecnie Windows 10. System Refubished bo tak się nazywa typ softu dla sprzęty poleasingowego to nic innego jak nowa naklejka z kluczem licencyjnym przez nikogo wcześniej nie użyta. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy legalny system, a nie kradzionym czy odklejonym od innego sprzętu. Wszystko oczywiście jest w cenie.

Czy są więc jakieś minusy takiego rozwiązania? Przede wszystkim musimy przełamać się i kupić sprzęt, który był wcześniej używany i może nosić lekkie ślady użytkowania. Lekkie, gdyż jak wspomniałem na początku sprzęt tej klasy jest wykonany z najlepszych materiałów, tym samym nawet po okresie używania może wyglądać jak nowy, gdyż nie niszczy się jak sprzęt niższej klasy. Dodatkowo laptopy często są zamknięte i pracują w tzw. stacji dokujące. Są więc mało ruszane i rzadko dotykane, gdyż traktowane są jak sprzęty stacjonarne tym samym mało się zużywają. Takie niemacane cacko trafia potem w nasze dłonie. W przypadku komputerów poleasingowych jest oczywiście jeszcze łatwiej, gdyż tego typu urządzenia jak przystało na sprzęt stacjonarny stoją w jednym miejscu i tyle.

Drugim minusem jest fakt, że sprzęt jest po 2-3 letnim lesingu, a więc jest cofnięty w czasie o te 2-3 lata. Większości z nas jednak to wystarcza, gdyż jak wspomniałem są to sprzęty najwyższej klasy o najlepszych podzespołach w dniu premiery. Tym samym są one bardzo wydajne i przez wiele lat mogą jeszcze służyć.

Dalej są już wyżej wymienione plusy oraz oczywiście możliwość dbania o środowisko wszak takie sprzęt jest sprawny mocny i silny i na pewno da jeszcze wiele radości. AMSO to sklep, który specjalizuje się w sprzedaży kompleksowej do dużych i małych firm oraz osób prywatnych. Na miejscu oraz w sklepie online można wyposażyć się kompleksowo nie tylko w laptopy czy komputery, ale również monitory, drukarki, myszki i wiele, wiele innych sprzętów przydatnych każdego dnia zarówno prywatnie jak i służbowo. Zapraszamy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here