Gdzie tanio zarejestrować domenę?

Jeśli myślimy o założeniu własnego bloga lub sklepu internetowego, musimy poznać kilka niezbędnych zagadnień. Jednym z nich jest domena. Jest to nic innego, jak adres strony internetowej, który wpisujemy w przeglądarkę.

Domeny internetowe

Bez posiadania domeny nie ma możliwości założenia strony internetowej, dlatego też trzeba liczyć się z tego typu wydatkiem na początku naszej przygody. Drugim istotnym zagadnieniem jest hosting, czyli serwer, na którym przechowywane są wszystkie dane związane z naszą stroną internetową. Hosting również jest niezbędną rzeczą w procesie tworzenia strony internetowej, ponieważ bez niego nie ma fizycznej możliwości stworzenia strony.

Warto pamiętać o tym, że hosting powinien być wyposażony w certyfikat bezpieczeństwa. Jest to niezwykle ważne, szczególnie jeśli planujemy gromadzić dane innych użytkowników na naszej stronie, np. prowadząc sklep internetowy. Kolejnym, niezwykle istotnym zagadnieniem jest WordPress. Jest to nic innego jak system zarządzania treścią. Dzięki umiejętności obsługi WordPressa możemy bez dodawać treści na naszą stronę oraz bez problemu je edytować. Wiesz już co oznaczają wyżej wymienione zagadnienia, w związku z tym warto zacząć od zakupu domeny.

Odwiecznym pytaniem każdego, kto myśli o własnej stronie internetowej jest to, gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Firm oferujących tego typu usługi jest bowiem całe mnóstw, dlatego też należy zrobić odpowiednie rozeznanie rynku, zanim zdecydujemy się na zakup. Jedną z najciekawszych dostępnych na rynku opcji są tanie domeny na kru.pl. Jest to serwis, który oferuje zakup domen w różnych rozszerzeniach. Domena z rozszerzeniem .pl to koszt rzędu 9.89 zł za rok użytkowania. Rejestracja domen internetowych w kru.pl jest niezwykle prosta oraz tania, w związku z czym warto rozważyć korzystanie z usług tego serwisu, szczególnie na początku naszej przygody z prowadzeniem własnej strony internetowej. Serwis ten oprócz domen oferuje również hostingi w bardzo przyzwoitych cenach, zaczynających się już od 10 złotych.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here