Wydawnictwo WIP twoim biznesowym partnerem

Wydawnictwo WIP to profesjonalna, nowoczesna i wciąż stawiająca na rozwój firma, wspomagająca zarówno przedsiębiorców małych i większych przedsiębiorstw, jak również specjalistów w dziedzinie prawa, marketingu, sprzedaży i usług zarówno z obszarów samorządowych, jak również spółek, szkół i firm.

Wydawnictwo WIP – opinie

Opinie o WIP bezsprzecznie wskazują, że fachowcy doradzają zarówno w sprawach zawodowych, jak również są coachami wspierającymi rozwój osobisty, który do czego nikogo nie trzeba przekonywać ma ogromny wpływ na rozwój zawodowy. Zespół tworzą wybitni fachowcy odznaczający się zarówno wiedzą teoretyczną, jak również dużym doświadczeniem. Warto również podkreślić ogromne zaangażowanie i świetny kontakt z klientem wszystkich pracowników firmy. Od 1997 roku wydawnictwo WIP tworzą doskonali specjaliści w dziedzinie prawa pracy, prawa podatkowego, kadr, płac, ubezpieczeń społecznych, oświaty, zdrowia, zamówień publicznych, BHP czy ochrony środowiska. Wszystkie oferowane formy przekazywania informacji stanowią pełne, rzetelne i zawsze zgodne z obowiązującym prawem informacje. 

Wydawnictwo WIP – oferta

Wydawnictwo WIP oferuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz usług. Wsparcie odbywa się :

  • za pomocą tradycyjnych papierowych produktów, takich jak książki i czasopisma
  • za pomocą nośników elektronicznych, takich jak Ebooki
  • poprzez portal internetowy
  • poprzez e-lettery.

Pełną dostępną ofertę książek i czasopism oraz ebooków można przejrzeć i zamówić w sklepie internetowym o nazwie fabrykawiedzy.com. Na podkreślenie zasługuje bardzo prosta w obsudze nawigcja po sklepie i wyróżnione działy: nowości, wybrane dla Ciebie, bestsellery, promocje oraz polecamy. Stąd też w sposób prosty i komfortowy możemy znaleźć zarówno książki, czasopisma jak również ebooki o określonej tematyce. Jest to bardzo wygodne, zwąłszcza przy obiecnie dość szybko zmieniającym się prawie.

Nowoczesną formą przekazywania najświeższych informacji i porad jest dostęp do portali : epedagogika, poradyodo, portalBHP, portalFK, portalkadrowy, portaloswiatowy, portalZP, serwis ZOZ oraz portal transport ekspert.pl. Na portalach można znależć aktualne informacje oraz porady przekazywane przez czuwających nad zmianami ekspertami. 

Świetną formą pozwalającą panować nad szybko zmieniającym się prawem są otrzymywane po wcześniejszym wyrażeniu zgody e-lettery.

Wydawnictwo WIP to doskonały partner w twoim życiu zawodowym i rozwoju osobistym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here