Allegro integracje

Prowadzenie firmy a korzystanie z programów do obsługi transakcji

Korzystanie z oprogramowania firmowego do zarządzania sprzedażą i transakcjami to już codzienność. Bardzo mało działalności gospodarczych wstrzymuje się od informatyzacji. Biorąc pod uwagę taką sytuacje nie można więc dziwić się że obecnie bardzo duża ilość firm posiada oprogramowanie do zarządzania sprzedażą. Dzięki procesowi informatyzacji wiele firm ogranicza generowane przez siebie koszty, zmniejsza ilość potrzebnego czasu na dokonanie transakcji a także oferuje niższe ceny.

Koszty oprogramowania firmowego w zależności od jego przeznaczenia są różne jednak nie przekraczają one z reguły kilku tysięcy złotych w przypadku małych działalności. Korzystanie z programów do obsługi magazynowej, obsługi sprzedaży, oraz wysyłki dla firm nie stanowi dużego kosztu a może ograniczać wydatki i czas potrzebny na dokonanie transakcji.

Dlaczego informatyzacja w przedsiębiorstwie jest istotna?

Informatyzacja w przedsiębiorstwa pozwala dokonywać nie małych oszczędności. Zakup programów do zarządzania ruchem magazynowym pozwala bardzo szybko zmniejszyć koszty związane z pracownikami. Programy do firm mogą podnieść wydajność przepływu towarów dzięki czemu są też doskonałym narzędziem do zwiększenia zysków w przedsiębiorstwie. Profesjonalne oprogramowanie firmowe prowadzi również do automatyzacji procesu wysyłki towarow.

Wiele programów jedna firma, co zrobić?

Programy do obsługi magazynowo-księgowej, platformy sprzedażowe, strony kurierskie wszystko to w nowoczesnej firmie zajmującej się e-commerce jest niezbędne do pracy. Natłok pracy i zleceń może sprawić że przepływ towarów przez firmę stanie się mało wydajny. W momentach kiedy wydajność pracy spada a liczba zleceń rośnie dobrze jest pomyśleć o integracji części systemów. Integracje systemów firmowych pozwalają przyspieszyć wysyłkę towarów, oraz ją zautomatyzować.

Przykłady integracji

Zintegrowanie platformy Allegro z firmowym systemem CRM pomaga zoptymalizować proces wysyłki towarów. W momencie dokonania zakupu na firmowym koncie Allegro z systemu CRM automatycznie znika odpowiednia ilość towaru zamówionego przez klienta. W momencie kiedy integracja jest rozszerzona o firmę kurierska wtedy proces jest w pełni zautomatyzowany. Zastosowanie takich programów i integracji pozwala zmniejszyć ryzyko błędów popełnianych najczęściej przez pracowników a także usprawnić całą procedurę.

Cena integracji systemowej

W zależności od poziomu integracji cena może ulegać zmianie. Zintegrowanie systemu CRM z przykładowa platformą sprzedażową w ujęciu miesięcznym będzie kosztowało średnio 100 zł. Moment w którym integracja dotyczy więcej niż dwóch serwisów i oprogramowań cena może wzrosnąć do kilkuset złotych w skali miesiąca. Koszty integracji dla firmy nie powinny być odczuwalne a mogą bardzo mocno usprawnić prace całego przedsiębiorstwa.

Po więcej szczegółowych informacji można wejść na stronę https://sellintegro.pl/27-allegro, gdzie znajdziemy wszystkie oferowane integracje systemów i platform.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here