zrobienie strony internetowej

Mając swoją firmę, która zaczyna bardzo dobrze prosperować, zaczynamy zastanawiać się coraz częściej, co możemy jeszcze zrobić, by wybić się wyżej i zostawić konkurencję w tyle. Każde kolejne zabiegi marketingowe będą z pewnością kosztować nas wiele pieniędzy, ale dobrze wykonana promocja jest gwarancją tego, że uda nam się szybko otrzymać zwrot wydanych pieniędzy i uzyskać większe przychody.

W dobie rozwoju internetu i wszechobecnej technologii, nie można sobie wyobrazić dobrze prosperującej firmy, która nie posiada nowoczesnej strony internetowej i szybko działającego sklepu internetowe do wysyłką towarów. Gdy zdecydujemy się już na takie kroki, zastanawiamy się z pewnością ile kosztuje zrobienie strony internetowej. Mój znajomy informatyk, z którym bardzo często przebywam, opowiadał mi o tym wiele razy i sprawa ta jest oczywiście bardzo złożona.

strona www

Musimy bowiem pamiętać, że jak przy prawie wszystkich usługach, są ich różnego rodzaju standardy. Stworzenie totalnie przeciętnej strony, to koszt kilkuset złotych, wliczając pracę informatyka i narzędzia, które będą mu potrzebne do jej stworzenia.
Jednakże jeśli nasze ambicje są większe, jesteśmy świadomi tego, że sprzedaż internetowa będzie bardzo ważny aspektem rozwoju naszej firmy i chcemy potraktować ten temat bardzo poważnie, to musimy wyłożyć trochę więcej pieniędzy.

Stronę internetową będziemy tworzyć prawdopodobnie na wiele długich lat, jest to więc jedna z tych rzeczy, których nie zmienia się często, a jedynie aktualizuje raz na czas produkty, oraz informacje, które się zmieniły, jak miejsce lokalizacji naszej firmy, czy biura. Szata graficzna pozostaje już w większości przypadków taka sama, dlatego nie powinnyśmy oszczędzać na tego typu wydatki. Jak wiemy wielu z nas jest wzrokowcami i bardzo lubimy, gdy dany produkt, strona, samochód, wyglądają ładnie.

Czujemy wtedy zaufanie do danej firmy, czy produktu, który chcemy kupić, bowiem widzimy, że podchodzą bardzo profesjonalnie do klienta i starają się okazać mu szacunek, oraz przykuć jego oko profesjonalizmem. Przy zakładaniu naszej własnej strony internetowej nie bójmy się więc zatrudnić dobrego grafika i informatyka, oraz dołożyć do interesu 1000zł. Będzie się to zwracać w kilka tygodni, gdy klienci, którzy będą odwiedzać naszą witrynę zobaczą, jakiej jest ona jakości i jakie robi wrażenie.

Strona internetowa i sklep wysyłkowy, to najważniejsze aspekty w zdobywaniu i utrzymywaniu klientów przy sobie. Musimy być świadomi tego, że konkurencja nie śpi i jeśli w naszej okolicy w tej samej branży jest kilka podobnych firm, to powinniśmy sobie z tego zdawać sprawę, że jakoś musimy do siebie przekonać. Klient zwraca z reguły poza ceną, która jest ważnym aspektem negocjacyjnym, uwagę na szatę graficzną naszej strony, porządek na niej i różne inne, mniejsze już detale.

Do owych detali należą na pewno tak zwane ruchome kafelki, które prezentują się świetnie. Stary model strony internetowych, na który każdy obrazek, czy odnośnik do kliknięcia był stały, odchodzą powoli do lamusa, a technologia, która z roku na rok zwiększa się, daje informatykom możliwości, na zrobienie czegoś świetnego.
Na pewno nie raz zauważyli państwo odwiedzając różnego rodzaju sklepy internetowe i składając zamówienia, że wiele domen wygląda dużo lepiej od przeciętnych. To właśnie dzięki zastosowaniu wielu nowych technologii, dzięki którym mamy już na starcie przewagę nad innymi firmami z branży.

ile kosztuje zrobienie strony internetowej

Podczas poszukiwań i wyboru firmy, która będzie dla nas tworzyć naszą stronę, będziemy mieć na pewno okazję zobaczyć próbkę możliwości i spotkać się z osobami, które będą w stanie zrobić, lub wyłącznie udoskonalić naszą domenę.
Na owym spotkaniu Panowie informatycy przedstawią nam z pewnością jakiś aspekt swojej pracy i próbkę możliwości, pokazując nam już jeden z efektów swojej pracy dla innej firmy. Jest bardzo duża szansa, że taka prezentacja spodoba nam się na tyle, że od razu i z marszu zdecydujemy się, by to właśnie oni byli wykonawcami naszej nowej strony i wzięli się od razu za robotę.

Reasumując, tworzenie strony internetowej rozpoczyna się już od kilkuset złotych, a kończy nawet na wielu tysiącach. Jak we wszystkim decydującą rolę będzie odgrywać profesjonalność wykonawcy i to, jakiś użyje technik. Namawiam więc raz jeszcze, by przy wyborze firmy realizującą nasze zlecenie, nie żałować pieniędzy, gdyż dobra strona internetowa i zamieszczony na niej odnośnik do sklepu, to klucz w dojściu do sukcesu i zwiększeniu sprzedaży w naszej firmie, a tego przecież chcemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here